Pięć największych wzrostów altcoinów w dniach 11-17 stycznia

Rate this post

Wśród pięciu altcoinów odnotowujących największy wzrost w ubiegłym tygodniu, najwyższy potencjał po odzyskaniu długoterminowego obszaru oporu uzyskuje IOST. Z kolei BQX i CRV pójdą najprawdopodobniej do góry do najbliższego punktu oporu, a HEDG jeszcze go nie przekroczył. AVAX natomiast osiągnął swój rekord wszech czasów (ATH), ale to oznacza największą niepewność wzrostów pośród tej piątki.

Przodująca piątka altcoinów

Od 11 do 17 stycznia największe wzrosty uzyskały:

  1. 275% HedgeTrade (HEDG);
  2. 162% Voyager Token (BQX);
  3. 154% Curve Dao Token (CRV);
  4. 147% IOST (IOST);
  5. 133% Avalanche (AVAX).

HEDG

HEDG spadał od szczytu z 4 czerwca (3.15 USD) i utrzymywał się stabilnie na paraboli spadku aż do odwrotnego ruchu z dnia 16 stycznia. Jednakże duży wzrost i tak nie pozwolił osiągnąć punktu ATH, a jedynie potwierdził opór na 2.85 USD.

Obecnie altcoin powraca do poprzednich zachowań i pomimo zwyżek w dziennych zachowaniach inwestorów, to brakuje wybicia, a presja sprzedaży jest wysoka.

Najprawdopodobniej  HEDG spadnie do poziomu zniesienia 0,618 Fib, zanim ewentualnie nastąpi kolejna próba wybicia.

BQX

Od 4 stycznia BQX zwiększył swoją wartość o 933%, a ponadto nie widać słabości wśród inwestorów i tendencji do wyprzedaży. Pomimo umiejscowienia na wykupionym terytorium nadal widać miejsce na dalsze wzrosty. Przy poziomie zniesienia 0,382 Fib najbliższy punkt oporu kształtuje się na 2.03 USD.

Tygodniowe wskaźniki są wykupione także, pozostając jednakże zwyżkowymi, a to sprzyja wzrostom.

CRV

Po potwierdzeniu 11 stycznia linii oporu z potwierdzeniem jej jako wsparcie i wybicie się ponad nią CRV rośnie gwałtownie i chociaż i tutaj znajdują się już na wykupionym terytorium, wskaźniki techniczne nadal pozostają zwyżkowe.

2,27 USD jest uważany za kolejny do osiągnięcia przez CRV punkt oporu.

IOST

IOST odzyskał obszar wsparcia 0,0175 USD w dniu 15 stycznia. Obszar ten działał jako opór od dawna, bo od początku 2018 r. Po zatwierdzeniu obszaru IOST ciągle rośnie, a do tego wskaźniki techniczne są zwyżkowe, co sprzyja kontynuowaniu wzrostów.

Oczekiwania widzą IOST na poziomie 0,037 USD.

AVAX

AVAX odzyskał poziom z dnia 8 stycznia i wzrasta parabolicznie, ale ze względu na brak wsparcia poniżej ceny obecnej zwyżki są nieco niestabilne.

AVAX wzbija się ciągle podnosząc swoje ATH, a tendencje pozostają zwyżkowe. Uważa się, że po rozszerzeniu Fib na 2,61 i 3,61 można ustalić przyszłościowe punkty oporu na poziomach odpowiednio 16,87 oraz 13.00 USD.

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *